Dětský psycholog - Služby – poradenství

Dětský psycholog - Služby – poradenství

Poradenství v situacích rozvodu

Služby zaměřené na pomoc rodičům a dětem v situaci rozvodu a/nebo rozpadu rodiny. Konzultace jsou primárně zaměřené na dopady porozvodové situace na dítě a volbu konkrétních výchovných uspořádání, vždy s ohledem na danou situaci a konkrétní dítě. Konzultace jsou ideálně určeny pro oba rodiče, ale využít je může i pouze jeden z rodičů. V rámci této skupiny služeb je možné též využít vyšetření kontaktu dítěte s rodičem, které pomůže zhodnotit a zadokumentovat kvalitu kontaktu dítěte a rodiče. Rodiče též mohou využít komplexní program poradenství pro rozvádějící se rodiče, který je v 5 setkáních provede složitou situací rozpadu rodiny a pomůže najít nejlepší model péče o společné dítě.

Ceník

Konzultace jsou primárně zaměřené na dopady porozvodové situace na dítě a volbu konkrétních výchovných uspořádání, vždy s ohledem na danou situaci a konkrétní dítě. Konzultace jsou ideálně určeny pro oba rodiče, ale využít je může i pouze jeden z rodičů.

Komplexní program poradenství pro rozvádějící se rodiče, který je v 5 setkáních provede složitou situací rozpadu rodiny a pomůže najít nejlepší model péče o společné dítě.

Copyright © INSTITUT DĚTSKÉ PSYCHOLOGIE | Redakční systém: VMD Software